21 Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

SENKRON PLASTİK üretim hayatına 2000 yılında Ankara Ostim’de Polietilen Boru Bağlantı Parçaları (kaplin/adaptör/fittings) üretimiyle başlamıştır. Hayallerini, sabırlı ve zahmetli bir çabanın sonucunda; uzman personeli, ilkeli çalışma anlayışı ve sorun çözmeye yönelik yaklaşımı ile kısa zamanda gerçeğe dönüştürmeyi başarmıştır.

2008 yılına gelindiğinde 10.000m² kapalı alan içerisinde gerçekleştirdiği üretimiyle, 600’ü çeşidi aşan ürün yelpazesini, damlama borusu, damlama borusu ek parçalarını ve vana kutularını da ekleyerek daha da genişletmiştir.

2021 yılına geldiğimizde ise ürün yelpazesini 1200 çeşidin üzerine çıkartmıştır.

Senkron; sürekli gelişmeyi ve değişmeyi hedef alan, sosyal sorumlulukların paylaşıldığı bir yapı içerisinde, değişimi bünyesinde bir fırsat olarak görmeyi sağlayan, engin bir yönetim anlayışına sahiptir. Sürekli gelişim; firma için daha geniş pazar fırsatları, artan müşteri memnuniyeti, artan verimlilik ve etkin rekabet olanağı sağlamaktadır.

Genişleyen iç Pazar ve ihracat potansiyeli ile sürekli büyüme gösteren SENKRON PLASTİK İlk olarak, 2002 yılında Irak’la başladığı ihracatını ciddi pazar araştırması ve ihracat çalışmalarıyla her geçen yıl geliştirmiştir ve bugün 70′ ten fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Yaptığı ihracatın yanı sıra uluslararası düzeyde, sektörüyle ilgili pek çok fuar organizasyonuna da katılarak “SENKRON” markasını dünyada pek çok ülkeye tanıtmayı başarmıştır.

Günden güne büyüyen “SENKRON” markasının yanında, hedeflenen pazarlarda daha rekabetçi hale gelebilmek adına 4 farklı marka daha oluşturan firmamız aynı başarıyı “SUPRA”, “GREENAQUA”, “ARHAN” ve “TURAB” markaları ile de sürdürmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmanın bir farklılık değil, gereklilik olduğunu kabul eden SENKRON, üretim kapasitesini ve modernizasyonunu artırmak amacıyla makine ve teçhizatını geliştirmiş ve kalıp kapasitesini de beraberinde artırarak modern bir işletme haline gelmiştir. Önümüzdeki günlerde oluşturacağı yeni yatırım kaynakları ve beraberinde de yeni ürün yelpazesi ile üretimde gerçekleşecek büyüme, firmanın pazardaki varlığını artırdığının bir kez daha göstergesi olacaktır.

Uzun vadede, büyüyerek bir dünya markası olmayı amaçlayan firmamız, bu amaca ulaşmak için kârı değil kazancı hedeflemektedir. SENKRON PLASTİK için kazanç; öncelikle, çalışanlarının, müşterilerinin, tedarikçilerinin ve faaliyeti sırasında ticari anlamda ilişkide bulunduğu resmi/özel tüm kurum ve kuruluşların güvenini, saygısını ve memnuniyetini kazanmaktır. Bugünü kurtarmanın değil, geleceği inşa etmenin peşinde olan SENKRON PLASTİK, gücünü, özveriyle çalışan, eğitimli, ekip ruhuna inanmış kadrosundan almaktadır.

Büyük başarı kalpten gelir, beyinde büyür, ellerinizden hayata akar. Başlangıçta her şey hayaldir. O hayale, kalpte duygu, beyinde akıl, elde emek katılır.

Geri
Whatsapp
0312 354 82 94 hemen ara!